Listopad 2009

Kingsage

22. listopadu 2009 v 10:17 | miniboss |  Strategie- onlineovky
Kingsage je onlinová strategie vytvorená tohto roku od společnosti Gameforge. Napsal jsem vám jsem takovou malo recenzi:

Ve hre KngsAge buduteje svou vesnici. Moc se to podobá na hru Divoké kmeny. Ale princip hry je takovej jako Travian. Snažíte se být nejmocnější, staváte vojsko, budujete nové vesnice a osady. I tato browser hra je časově náročná, protože vybudováni vesnice trvá i nekolik týdnu, a pak ďalší a ďalší. Mužete vybudat hrad, kasárny, tržište, alchymistu, mlýn a hodně jiných budov. Bez silné armády budete v této hre vlastne k ničemu, potrebujete zbrojnoše nebo hodně jiných jednotek. Když máte moc jednotek mužete rabovat nebo dobývat nové území.


Kingsage je taky kolektivní hra. Mužete se pridat k alianci nebo si vytvorit vlastní... V alianci máte možnost používat alianční fórum, uzatvárat dohody o neutočení a spojenectví. Každá aliance by si měla pomáhat ale záleží to pouze od kolektivu a od mistra.

Cíl hry:


Je stejný jako jinde. Snažíte sa byt nejlepší a nejbohatší. Rozhodují o tom body, které dostaváte za rozširovaní budov. Aby jste sa rychle dostali na lepší umístění je potreba osidlit co nejvíc uzemí.

Screenshots:

Hrát kingsage:

Mužete to skusit úplne bezplatne, registrace trvá míň než 5 minut, ale po ní jsi nezabudnite aktivovat účet.

Takže česká verze hry: www.kingsage.cz

Mužete taky skusit slovenskou verzii hry: www.kingsage.sk

Návod na hru naleznete zde: www.kingsage.cz/help

A jsem tu zas

22. listopadu 2009 v 9:40 | miniboss
Jsem rád že ste mi porád verní... Dlouho jsem tu nebyl a jen tak mě napadlo abych se jsem mrknul... Koukám TOPList a vídím 8 Online a pres 1000 lidí za týden. Sám nechápu co tu ješte deláte když tu nebyl novej článek asi 1 rok. Blog jsem založil jako 11 ročnej s potrebi krátit si čas. Teď mám 13 a všechny hry mě už omrzeli... Proto jsem se rozhodl že blog obnovím aby se s váma podelil o nějaký zaujímavý věci. Takže to tu rozbíham a mužete se tešit na nové online hry, recenze na facebook a podobne... Jinak omluvte muj pravopis protože žiju na Slovensku