Football Arena

11. května 2008 v 18:42 | miniboss |  Online managers
Football Arena je online fotbalový manažer, který může hrát kdokoliv ze svého počítače. Jediné co je potřeba je internetový prohlížeč Mozilu Firefox a také trochu toho volného času. Protože spravovat fotbalový klub to je velký závazek. Avšak není třeba být kvůli hře každý den na internetu. Ve skutečnosti se stačí 1-2x týdně podívat na svůj tým, nastavit sestavu na ligové, pohárové a přátelské zápasy, kouknout jak hráči trénovali, popřípadě koupit nové posily.
Je to fakt surp hra, stanete se manažérem a pak jedete !!! Máte vlastní tým, vlastné hráče, zostavu, vše ! Podle mne je táto hra nej !!
Muj tým se jmenuje NZ Killers , ID týmu je 16717 a hrajem ligu za Slovensko !
-----------------------------------------------------------------------------------------
21. minúta - Fridrich Obtulovič vypichol loptu protihráčovi, kľučkou obišiel ďalšieho a strelou z dvadsiatich metrov nedáva gólmanovi šancu - 1:0.
24. minúta - Žigmund Benkoczký sa po závare pred brankárom dostal k odrazenej lopte a strelou z desiatich metrov rozvlnil sieť - 2:0.
37. minúta - Miloš Lupták prešiel súperovou obranou a nikým nebránený presne vystrelil do pravého horného rohu bránky. Brankár nemal žiadnu šancu strelu chytiť. - 3:0.
39. minúta - Jerguš Bundzík (NPLS) obdržal žltú kartu za ťahanie za dres.
V prvom polčase mali domáci 95% času loptu na svojich kopačkách. Stav zápasu - 3:0.

62. minúta - Hubert Fungác si nabehol na prihrávku do ľavej strany a chladnokrvne z uhla zakončil - 4:0.
66. minúta - Žigmund Benkoczký hlavou ľahko usmernil loptu do siete potom, čo si naskočil na presný center z ľavej strany - 5:0.
68. minúta - Žigmund Benkoczký sa po dlhom aute a naslednej prihrávke dostal na zadnej tyči ku strele a nikým nebránený prudkou strelou dáva gól. - 6:0.
70. minúta - Oldrich Kramár sa po spätnej prihrávke dokázal presadiť medzi tromi brániacimi hráčmi a jeho prudká strela končí až v sieti - 7:0.
73. minúta - Miloš Lupták posielal loptu zo štandardnej situácie do pokutového územia. Lopta prešla cez všetkých nabiehajúcich hráčov a skončila až v bránke prekvapeného gólmana - 8:0.
74. minúta - Miloš Lupták po centri do pokutového územia vyrástol najvyššie do vzduchu a hlavou dáva gól - 9:0.
77. minúta - Otokar Kiełbasa dostal ideálnu prihrávku v šetnástke a po zemi z deviatich metrov prestreľuje gólmana - 10:0.
79. minúta - Fridrich Obtulovič po priamom kope tvrdo strieľal do múru a jeho tečovaná strela zmizla v rohu bránky - 11:0.
83. minúta - Gejza Vakula si po rozohranom priamom kope zabehol za obranu a hlavou dáva gól - 12:0.
85. minúta - Fridrich Obtulovič sa skvelo vysunul v pokutovom území a z uhla prestreľuje brankára - 13:0.
88. minúta - Vlastimil Blaško si z osemnástich metrov oblúčikom vychutnal vybehnutého gólmana a dáva krásny gól - 14:0.
89. minúta - Vlastimil Blaško si po centri z pravej strany nabehol medzi obrancov a hlavičkou prekonal brankára - 15:0.
V druhom polčase mali domáci 95% času loptu na svojich kopačkách. Zápas skončil výsledkom - 15:0