Říjen 2007

Bitefight

27. října 2007 v 13:55 RPG onlineovky
Bitefight

Zápas upírů a vlkodlaků zuří už po staletí. Tvým osudem je rozhodnout o vítězích!
Hrajem Bitefight na SK2 jsem vlkodlak jmeno pplayer a mám 350 00kg mäsa. Jsem v klanu Fightingboys který jsem sám založil. Jsme okolo 80 místa... :D přidat se ku mne mužete na Bitefight.sk
Ak chces být naverbován klikni ZDE !!!
Nejčestejší otázky ohledne hry:
1. Jak dám do popisu gildy ( klanu ) obrázek ?? - Najdete to tuto: www.boardgladiatus.cz. Je to stránka na gladiatus ale funguje to aj na bitefight a battleknight !
2. Jak se dá nekoho okrást pomocí odkazu nebo naverbovať ?? - Jdeto do přehledu tam uplne dole máte táký odkaz, zkopirujete ho a dáte svému příteli nebo hoci komu on na to klikne a když se zaregistruje do hry gladiatus máte ho naverbovaného. Když ho chcete okrást, dáte mu odkaz ale on se tam nezaregistruje a tak ho okradnete.
3. Jak to že muj kámoš zárába více pěnez i slávy: Čim máte vyšší level tým více pěnez a slávy zarábate ( v taverne, na love, pri boji )
4. Naco je dobré pozadat nekoho o kamaradstvo v hre ?? - Mužete videt jeho stav či je online alebo offline, nezadajte nebo neprimajte zadosti od ludi kterych nepoznate ! Mužou to zneužit proti Vám !
5. Jak to že raz jsem si vybojoval 1200 zlata a jak to ze jinokedy len 150: Zlato získate tak ze kdyz porazíte soupere, dostanete určitej podíl z jeho pěnez ,nevim kolik percent to je ale je to nejako rozdelene...

Travian

6. října 2007 v 9:40 | miniboss |  Strategie- onlineovky

Co je travian ???

Travian je online hra pro kterou stačí mít obyčejný prohlížeč. Hraješ s tisíci hráči jako náčelník malé vesnice a vedeš obyvatele ke slavě a vítězství.

Nooo mimochodem jsem vášnivej hráč travianu...
Muj rerord je 6400 pop. ze serveru cz 8 v roku 2007-2008.

Hral jsem ho i na travian.ba ale server 1 byl už obnoven.
Typy, triky a hacky najdete na travian...
Kde se dá travian hrát:
www.travian.ba - tomuto rozumet nebudete...
a iné
Tipy do hry:
- Nenechávej jsi u sebe ve vesnici vela surovin, je to šance pre zlodeje !
- V každé vesnici nad 500 obyvatel by jsi mel mat alespon 500 vojaku, z toho okolo 100 spehu !
- Nesnaž se za každou cenu založit vlastní alianci, nekdy je lepší pripojit se k aliaci kterých členové jsou blízko tebe...
kalkulačka:
Užitečná vecička která vám vypočíta kolik surovin vám zbývá aby ste mohli postavet nejakou budovu...

STAHNI TRAVIAN KALKULACKA
Takto nejak to vyzerá !
Ale jestli máte travian cheat je Vám to nanic.